Śruby z łbem sześciokątnym z kołnierzem DIN1662 – seria mała
Produkt: Śruby z łbem sześciokątnym z kołnierzem, mała seria, DIN1662
Klasa mechaniczna: 4.6, 4.8, 5.6, 5.8, 8.8, 10.9, 12.9; A2-70, A4-70, A4-80
Obróbka powierzchniowa: cynkowanie (cynk żółty, cynk niebieski, płukanie barwiące), wykończenie czarne, fosforanowanie z olejem, fosforanowanie cynkowe, cynkowanie ogniowe (HDG), Dacromet, Geomet
Materiał: stal węglowa
Rynki eksportowe: Stany Zjednoczone, Japonia, Australia, kraje europejskie i inne regiony
Specyfikacje niestandardowe dostępne na życzenie
Śruby z sześciokątnym kołnierzem miniaturowym DIN EN 1662 należą do wyrobów złącznych zgodnych z europejską specyfikacją DIN EN 1662. Norma ta określa granice wymiarów, tolerancje, kryteria materiałowe oraz kryteria wydajności dla śrub z sześciokątnym kołnierzem. Konstrukcja tej śruby, charakteryzująca się kompaktową sześciokątną główką zintegrowaną z powierzchnią kołnierza, powiększa powierzchnię styku łącznika z łączonymi elementami. W rezultacie pomaga wzmocnić stabilność połączenia i ogólną niezawodność montażu.
Obrazy



Rysunek produktu
Specyfikacja produktu
Rozmiar |
M5 |
M6 |
M8 |
M10 |
M12 |
M14 |
M16 |
|
P |
0.8 |
1.0 |
1.25 |
1.5 |
1.75 |
2.0 |
2.0 |
|
b |
l<125 |
16 |
18 |
22 |
26 |
30 |
34 |
38 |
125<l<200 |
/ |
/ |
28 |
32 |
36 |
40 |
44 |
|
l>200 |
/ |
/ |
/ |
/ |
/ |
/ |
57 |
|
c min |
1 |
1.1 |
1.2 |
1.5 |
1.8 |
2.1 |
2.4 |
|
da |
F maks. |
5.7 |
6.8 |
9.2 |
11.2 |
13.7 |
15.7 |
17.7 |
U maks. |
6.2 |
7.5 |
10.0 |
12.5 |
15.2 |
17.7 |
20.5 |
|
dc max |
11.4 |
13.6 |
17.0 |
20.8 |
24.7 |
28.6 |
32.8 |
|
ds |
maks |
5.0 |
6.0 |
8.0 |
10.0 |
12.0 |
14.0 |
16.0 |
min |
4.82 |
5.82 |
7.78 |
9.78 |
11.73 |
13.73 |
15.73 |
|
dv |
5.5 |
6.6 |
8.8 |
10.8 |
12.8 |
14.8 |
17.2 |
|
dw min |
9.4 |
11.6 |
14.9 |
18.7 |
22.5 |
26.4 |
30.6 |
|
e moll |
7.59 |
8.71 |
10.95 |
14.26 |
17.62 |
19.86 |
23.15 |
|
k maks |
5.6 |
6.9 |
8.5 |
9.7 |
12.1 |
12.9 |
15.2 |
|
kw min |
2.3 |
2.9 |
3.8 |
4.3 |
5.4 |
5.6 |
6.8 |
|
lf maks. |
1.4 |
1.6 |
2.1 |
2.1 |
2.1 |
2.1 |
3.2 |
|
r1 min. |
0.2 |
0.25 |
0.4 |
0.4 |
0.6 |
0.6 |
0.6 |
|
r2 maks. |
0.3 |
0.4 |
0.5 |
0.6 |
0.7 |
0.9 |
1.0 |
|
r3 |
maks |
0.25 |
0.26 |
0.36 |
0.45 |
0.54 |
0.63 |
0.72 |
min |
0.10 |
0.11 |
0.16 |
0.20 |
0.24 |
0.28 |
0.32 |
|
r4 |
4.0 |
4.4 |
5.7 |
5.7 |
5.7 |
5.7 |
8.8 |
|
s |
maks |
7.0 |
8.0 |
10.0 |
13.0 |
16.0 |
18.0 |
21.0 |
min |
6.78 |
7.78 |
9.78 |
12.73 |
15.73 |
17.73 |
20.67 |
|
v |
maks |
0.15 |
0.20 |
0.25 |
0.30 |
0.35 |
0.45 |
0.50 |
min |
0.05 |
0.05 |
0.1 |
0.15 |
0.15 |
0.2 |
0.25 |
|
Obsługa dostosowania do potrzeb klienta |
||||||||
Kilka informacji o naszej firmie
Sprzęt testujący
Jinan Star Fastener stawia na jakość produktów, dysponując pełnym zestawem przyrządów do kontroli jakości, w tym maszynami wytrzymałościowymi, urządzeniami do pomiaru momentu obrotowego, mikroskopami metalograficznymi, projektorami optycznymi, komorami do badań w mgle solnej oraz miernikami grubości powłok. Urządzenia te weryfikują wytrzymałość na rozciąganie i wydłużenie elementów złącznych, aby ocenić ich właściwości mechaniczne, umożliwiając rygorystyczną kontrolę jakości obejmującą każdy etap od wprowadzenia surowca do gotowego wyrobu.
Sprzęt produkcyjny
Aby sprostać różnorodnym wymaganiom klientów, nasza fabryka wyposażyła się w szereg zaawansowanych maszyn produkcyjnych, w tym wielostanowiskowe automaty do obróbki na zimno, walcarki do gwintów, systemy obróbki cieplnej, urządzenia do obróbki strumieniowo-ściernej, piaskarki, linie do elektroplatowania i inne jednostki do obróbki powierzchniowej, a także w pełni zautomatyzowane urządzenia pakujące. Sprzęt ten zwiększa wydajność produkcji, zachowując jednocześnie spójną i stabilną jakość produktów.
Opakowanie
Często zadawane pytania
1. Jak kontrolujecie jakość produktu?
DIN EN1662 to rygorystyczna norma, a Jinan Xing stosuje szereg środków kontroli jakości podczas procesu produkcji. Możesz być pewien, wybierając śruby spełniające tę normę. W razie potrzeby dostarczymy odpowiednie dokumenty certyfikacji jakości, takie jak raporty z badań, certyfikaty zgodności itp.
2. Czy możesz przesłać mi wycenę?
Cena śrub jest zwykle związana z takimi czynnikami, jak ich materiały, specyfikacje, procesy produkcyjne itp. Zgodnie z potrzebami klienta dotyczącymi personalizacji, ceny różnych produktów również się różnią. Możesz skonsultować konkretne ceny z naszym profesjonalnym zespołem sprzedaży.
3. Kiedy dostarczycie towar po złożeniu przeze mnie zamówienia?
Zorganizujemy produkcję zamówienia tak szybko, jak to możliwe. Konkretna data dostawy może zostać ustalona w drodze negocjacji z producentem i wyraźnie określona w umowie.
4. Jak mogę wam zaufać?
Wiarygodność producenta można ocenić, sprawdzając opinie klientów, przypadki współpracy i inne informacje. Jednocześnie można również komunikować się z producentami, aby poznać ich kulturę korporacyjną, filozofię biznesową itp.







